Futboll Seria A Sport

LËSHOHET “BOMBA” NGA ITALIA/ Juventus kërkon të rikthejë Pogban në Seria A

Sipas asaj që raporton Sky Sport, drejtori sportiv i Juventus, Fabio Paratici ka udhëtuar në Londër për tu takuar ballë për ballë me drejtuesit e Manchester United për një transferim të mundshëm të Poul Pogba.

26 vjeçari francez ka shprehur dëshirën për tu larguar nga Manchester United dhe nuk e ndjen veten mirë në Angli, ç’ka bën të jetë në kërkim të një aventure të re.

Për francezin ka shfaqur interes edhe Real Madrid, por Real deri tani ka bërë 4 transferime, dhe blerja e Pogbas mund të ndikojë në Fair-Play financiar.

Related posts

Publikohen formacionet zyrtare për ndeshjen midis Atletico Madrid dhe Sporting Lisbonës

Sadik.Autor

BEFASON RONALDO/ Ja formacioni me lojtarët që shkëlqyen këtë javë në CHAMPIONS (FOTO)

Isa.Autor

LAJM I MADH/ Piatek i sakrifikuari i Milanit, drejt largimit tek gjigantët spanjoll…

Delo.autor

Leave a Comment