Futboll La Liga Sport

“MAGJIA” E MESSIT/ Shihni 15 super golat e tij në sezonin 2018-2019 (VIDEO)

Në llogarinë “Messi Magic” në Youtube është publikuar një video me 15 supergolat më të mirë të Lionel Messit gjatë sezonit 2018-2019.

Argjentinasi zhvilloi një tjetër sezon të suksesshëm në La Liga, ku shënoi 36 gola.

Sulmuesi i Barcelonës realizoi gjithsej 50 gola në të gjithë kompeticionet, teksa 15 më të bukurit mund t’i shihni në videon e mëposhtme.

Related posts

ZBULOHET ARSYEJA/ Ja përse RONALDO ka SHIRIT TË KUQ në faqe, e ka vendosur për tu…

Isa.Autor

Borsa me ujë të nxehtë dhe xhupa të trashë, City përkëdhel “bebet” megjithëse temperatura është 8 gradë

Q.Autor

Të gjithë sytë te Ronaldo/ Shikoni çfarë bën ish lojtari i Juventusit (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment