Gossip

NGREN TEMPERATURAT/ E fejuara e sulmuesit të Interit ngacmon fantazinë e meshkujve (FOTO)

Në fushë spikat për grintën e madhe dhe golat e shënuar, ndërsa jashtë fushe, Lautaro Martinez shoqërohet me një femër mjaft seksi, që numëron miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për të fejuarën e tij Augustina Gandolfon, e cila po shijon pushimet, ndërkohë që sulmuesi i Interit është i grumbulluar me Argjentinën, për të luajtur në Copa America. Bukuroshja ndan me fansat fotot më të mira nga pushimet, teksa nuk mungojnë pëlqimet dhe komplimentet në drejtim të linjave perfekte të trupit të saj.

Related posts

Blerim Xhemajli nuk ishte gjë në shtrat/ Erjona Sulejmani tregon si e pëlqen mashkullin: Dua të më godasë…[FOTO]

Isa.Autor

LOJTARI I Atletico Madrid I JEP FUND BEQARISË/ Martohet me vajzën e futbollistit të njohur (FOTO)

bora.autor

PUSHIME LUKSOZE NË GREQI/ Ronaldo nuk harron stafin e resortit, ja sa bakshish do t’i lërë

Delo.autor

Leave a Comment