Futboll Premier League Sport

ËSHTË ZYRTARE/ Man United “godet” në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar…

Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James.

21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020.

Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë e Kuq’ të cilët në faqen zyrtare të klubit i kanë uruar mirëseardhje James në ‘Old Trafford’.

James po ashtu është pjesë e Kombëtares së Uellsit, ku ka regjistruar 4 paraqitje dhe ka shënuar një gol.

Mesfushori i talentuar ka luajtur së bashku me sulmuesin shqiptar tek Swansea City, Bersant Celina.

Related posts

E bujshme/ Platini zbulon trukimin në kampionatin botëror “Francë ‘98”…

Sadik.Autor

MILAN-LAZIO/ “Kuqezinjtë” kalojnë në avantazh, shënon Kessie 

Delo.autor

Philippe Coutinho, i pasionuar për TATUAZHET. Ja domethënia e tyre (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment