Gossip

PËRFLITET PËR NJË LIDHJE TË FSHEHTË/ Futbollisti i Kombëtares “ngacmon” Nevina Shtyllën (FOTO)

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.

Në muajin janar, Nevina dhe Erosi postuan një foto së bashku që u përfol shumë, ndërkohë që së fundmi Grezda është shfaqur sërish në skenë, teksa i ka lënë koment një “emoji” të sirenës bukuroshes së ekranit.

Kjo e fundit nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje 24-vjeçarit, teksa i ka dërguar 2 “emoji” përqafimesh, duke rikthyer edhe njëherë dyshimet për një lidhje mes të dyve.

Related posts

RONALDO, RONALDO DHE…RONALDO! 13 yjet e futbollit që mbajnë ORA me shifra të “çmendura”

Delo.autor

NËN SHOQËRINË E KAMPIONIT AUSTRALIAN TË TENISIT/ Një romancë e re për sportisten Beatrice Bouchard (FOTO)

Delo.autor

NGA ICARDI TEK NEYMAR/ Motrat e futbollistëve dominojnë rrjetet sociale (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment