Sport

U MPOSHT NGA KUNDËRSHTARI/ Shikoni reagimin epik të tenistit që po bëhet virale (VIDEO)

Ditën e djeshme është luajtur ATP Challenger, sfida mes Mario Vella Martinez dhe boshnjakut Tomislav Brkiç. Në një sfidë që pritej të ishte interesante, ashtu ndodhi, por jo për atë çfarë 2 lojtarët dhanë në fushë, por për atë që ndodhi pas përfundimit të setit të tretë.t

Ndeshjen e kishte në kontroll Tomislav Brkiç të cilën ishte duke e fituar 6-1, 6-2, 7-5 me sete. Mesa duket spanjollit Martinez kjo nuk i ka pëlqyer aspak dhe ka reaguar në një mënyrë të çuditshme.

Pas pushimit në setin e tretë, tenisti spanjoll nuk është përmbajtur teksa ka goditur disa herë fushën derisa e deformoj raketën e tij.

Por nuk përfundoj këtu më pas ai në nerva e sipër e ka hedhur jashtë murreve rrethues, ku rrezikonte të godiste edhe ndonjë nga të pranishmit. Kjo video u bë shumë populluar në rrjetet sociale. Tenisti pritet të marrë edhe një gjobë për mënyrën se si reagoi.

Related posts

LARGOHET NGA BAYERN MUNICH PAS 40 VITESH/ Rrëfehet Hoeness: Kam dhënë jetën për këtë klub…

Delo.autor

‘Ndihem i tallur dhe i keqtrajtuar!’ Mesfushori gjerman shpërthen ndaj klubit

Sadik.Autor

Zidane lëshon “bombën” pas triumfit në Ligën e Kampionëve, francezi deklaroi se…

Sadik.Autor

Leave a Comment