Futboll Kategoria Superiore Sport

VENDIMI I CAS/ Reagon zyrtarisht Skënderbeu: Klubi është njoftuar se…

Klubi i Skënderbeut është duke pritur me ankth vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv (CAS).

Në një reagim për mediat, klubi korçar zyrtarisht konfirmon se vendimi i CAS-it do të merret më 21 qershor.

Reagimi i plotë i Skënderbeut:

Duke marrë shkas nga lajmet e përhapura në lidhje me vendimin e CAS, klubi bën me dije se çdo lajm i publikuar në median e shkruar, vizive dhe online është i pavartetë.

Në korespodencën e fundit mes palëve, klubi është njoftuar se do të njihet me vendimin në datë 21 qershor. Ky është i vetmi informacion që disponon klubi në lidhje me çështjen. Çdo lloj lajmi tjetër është aludim…

Lutemi të prisni me qetësi datën 21 qershor dhe njoftimin zyrtar nga klubi në lidhje me vendimin.

Me respekt,
KF Skënderbeu

Related posts

Ronaldo asiston/ Ylli i Juventusit shënon golin e dytë kundër Bolongas (VIDEO)

Isa.Autor

Nga Balotelli te Barella, ja si do të jetë Italia e Mancini-t

Sadik.Autor

E pabesueshme: Ibrahimovic pranon 95% ulje page për të kaluar në MLS

Sadik.Autor

Leave a Comment