Futboll Sport

BEER SHEVA-LAÇI/ Trajneri Starova cakton titullarët dhe shpreson kualifikimin (FORMACIONET ZYRTARE)

Laçi luan ditën e sotme sfidën e kthimit në turin e parë të Europa League, në transfertë ndaj Hapoel Ber Sheva.

Kurbinasit e kanë mbyllur në një barazim 1-1 sfidën e parë në Shqipëri, me rezultatin që favorizon izraelitët prej golit në fushën kundërshtare. Por, ekipi i Starovës shpreson shumë tek një kualifikim i mundshëm, teksa kërkon përqendrim maksimal nga ekipi.

19:30 | Hapoel Ber Sheva- Laçi (1-1)

FORMACIONET

Hapoel Ber Sheva: Setkus, Biton, Taha, Migel Vitor, Goldberg, Shamir, Haselbaink, Safuri, Sabag, Marin Vilçez, Karijo.  Trajner: Barak Bakhar.

Laçi: Selmani, Fangaj, Ignjatoviç, Gjoni, Deliu, Lushkja, Shehu, Teko, Domgjoni, Xhixha, Nuabueze. Trajner: Sulejman Starova.

Gjyqtarë: Tihomir Pejin(Kroaci), Marjan Tomas, Kruno Sariç, Dario Bel(i katërt)

Capture

PANORAMASPORT.AL

Related posts

LA LIGA/ Valencia blen përfundimisht Kondogbianë

Sadik.Autor

“NUK E DI SA MUND TË SHPENZOJNË”/ Sneijder: Ja çfarë i duhet Mourinho-s për të fituar titullin me Roma-n

Delo.autor

Pep Reina i thotë jo Guardiola-s për Milan-in

Q.Autor

Leave a Comment