Futboll Sport

“DEMAT” U ELIMINIUAN NGA CHAMPIONS/ Ansi Agolli përshëndet Qarabagun për kualifikimin

Qarabagu eliminoi ditën e sotme Partizanin, teksa fitoi me shifrat 2-0 në shtëpi, përballë “demave të kuq”.

Këtë kualifikim të azerëve, e ka përshëndetur edhe ish-kapiteni i Kombëtares, Ansi Agolli, i cili ishte deri para pak kohësh pjesë e klubit kampion të Azerbajxhanit.

Agolli ka postuar një foto në “Instagram”, teksa gjendet në Nju Jork me ekipin e tij të ri, dhe me një ikonë zemre, përshëndet Qarabagun për këtë kualifikim.

Related posts

INTER-LAZIO/ “Miqtë” kalojnë në avantazh, shënon Milinkovic-Savic

Delo.autor

VIDEO/ Real Madrid kalon në avantazh. Ja kush e bëri golin

Q.Autor

MARRËVESHJA MES JUVENTUS DHE BARCELONËS/ Ja ç’po ndodh me dy shkëmbimet Bernardeschi-Rakitic dhe Pereira-Marques

Delo.autor

Leave a Comment