Futboll Seria A Sport

ËSHTË ZYRTARE/ Milan forcon mbrojtjen me talentin e “Los Blancos”…

Teo Hernandez është tashmë zyrtarisht një lojtar i Milanit. Kontrata e mbrojtësit të majtë, që vjen nga Reali i Madridit, është depozituar në Ligën e Serisë A, dhe diçka e tillë është konfirmuar sot nga faqja zyrtare e ligës.

teo hernandez

Ditën e hënë dhe të martë, spanjolli ka kryer vizitat mjekësore, ndërsa vetëm të premten në darkë kontrata është depozituar. 21-vjeçari i majtë, u ble nga Reali për shifrën e 20 milionë eurove. Kjo ishte blerja e dytë e Milanit në merkato, pas Rade Kruniç që erdhi nga ekipi i Empolit.

Related posts

“MOS PASONI MË TEK AI”/ E konsideron baba, si e ka pritur talenti Vinicius deklaratën e Benzema

Delo.autor

“ISHTE NJË NDJESI SHUMË…”/ Sane: I lumtur që zgjodha Bayren, këtu kanë luajtur shumë kampionë

Delo.autor

KËRKON TITULLIN/ Vettel nuk tërhiqet: Beteja me Mercedes vazhdon edhe në Monza

Isa.Autor

Leave a Comment