Futboll Seria A Sport

GJITHÇKA KA PËRFUNDUAR/ James Rodriguez drejt klubit gjigant të Serie A…

Kanë mbetur vetëm detajet e fundit për të zyrtarizuar gjithçka, pasi çdo gjë duket e përfunduar. James Rodriugez, do të largohet nga Real Madrid, për t’iu bashkuar Napolit në Serie A, raporton “Il Mattino”.

Rodrigues do të gjejë tek Napoli teknikun Carlo Ancelotti, me të cilin ka punuar më parë te Real Madrid dhe Bayern Munich. Gjatë karrierës së tij, James ka veshur edhe fanellën e Banfield, Portos dhe Monacos.

Related posts

TIRANA “POKER” NË KUPËN E SHQIPËRISË/Flet trajneri Mema: Nuk punohet nën presion, “Demave” i bëmë…

Delo.autor

“KY VENDIM ËSHTË…”/ U përjashtua nga Roland Garros pasi doli pozitiv me Covid-19, tenisti hedh në gjyq turneun

Delo.autor

Juventusi shpreson tek “ARMIKU” Sarri, për të rregulluar bilancet e skuadrës

Isa.Autor

Leave a Comment