Futboll Premier League Sport

FLET PËR VENDIMIN E YLLIT FRANCEZ/ Raphael Varane flet hapur: Pogba do ishte një transferim fantastik tek…

Raphael Varane beson se Paul Pogba do të ishte një transferim “fantastik” nëse do t’i bashkohej Real Madridit.

“Mendoj se kemi një ekip të mirë. Pogba është një lojtar i shkëlqyer. Unë e njoh shumë mirë dhe nëse ai vjen në Madrid do të ishte një lëvizje fantastike”, tha Varane.

“Kam besim te shokët e mi të skuadrës. Nëse vijnë lojtarë të rinj, ne do të shohim si do të ndryshojmë…”, përfundoi ai.

Gjatë merkatos së verës Pogba është lidhur shumë me një transferim në “Santiago Bernabeu” por deri tani nuk ka asgjë konkrete.

Related posts

MILAN MERR LAJMIN E KEQ/ Ibrahimovic mund të humbasë edhe derbin me Interin në “Coppa Italia”

Delo.autor

NGA LUFTA E KOSOVËS TEK IDENTITETI I RREMË NË SPITAL/ Mihajlovic: Mendova se Arkani do më vriste, e urreva babin sepse…

Delo.autor

“MESSI” I ARDHSHËM/ 16-vjeçari shënon gol historik me Barcelonën, ja “MAGJIA” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment