Futboll Sport

LËVIZJA E PAPRITUR/ PSG e pezulloi, Neymar Jr poston fanellën e… (FOTO)

Ndoshta i nxitur nga dëshira e tij për të lënë Paris Saint-Germain dhe për t’u kthyer në Barcelonë, Neymar ka dhënë një tjetër shenjë për të ardhmen e tij të mundshme.

Këtë herë Neymar ka postuar një video në mediat sociale, ku shfaqej me fanellën e Barcelonës. Postimi u shoqërua me frazën:

“Asnjë armë e falsifikuar kundër jush nuk do të begatohet”.-shkruan Neymar.

Braziliani do të fluturojë drejt Parisit të dielën dhe pastaj do të bashkohet me shokët e tij të hënën. Ai gjithashtu pritet të ketë një takim me drejtuesit e PSG-së me qëllim që të sqarojë situatën e tij dhe të bëjë të qartë dëshirën për t’u larguar nga klubi.

Related posts

SPECIALE/ Njihuni me lojtarët që synojnë të fitojnë “Këpucën e Artë” në Rusi 2018

Sadik.Autor

POLEMIKAT MBI TË ARDHMEN/ Kriset muri mbrojtës i “zikaltërve”, titullari i Interit ka kërkon largimin

Delo.autor

Chelsea shënon gol ndaj Southamptonit

Sadik.Autor

Leave a Comment