Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Luhet ndeshja kualifikuese Champions, Shkëndija-Nomme Kalju. Nis pjesa e dytë

Shkëndija e Tetovës luan sot sfidën e kthimit në turin e parë të Champions League, në shtëpi përballë Nomme Kalju.

Kuqezinjtë e Tetovës, fituan sfidën e parë në Estoni, minimalisht me shifrat 0-1, ndërsa tashmë në stadiumin kombëtar “Toshe Proeski” të Shkupit, kërkojnë të mbyllin sa më shpejt kualifikimin për në turin tjetër.

17:45 NIS PJESA E DYTË

17:00 | Shkëndija-Nome Kalju

Related posts

TËRMETI TRAGJIK/ “Ultras Guerrils” marrin nismën bashkë me klubin e Partizanit: Ndihmoni sadopak për të lehtësuar tmerrin…

Delo.autor

SURPRIZË/ REALI ka dorëzuar kontratën në Federatë, Solari do të mbetet trajneri DERI në…

Isa.Autor

TRANJERI I BAYERN-IT/ Jemi të zemëruar dhe të trishtuar

Isa.Autor

Leave a Comment