Bundesliga Futboll Sport

MERKATO E BUJSHME NË BUNDESLIGA/ “Gjiganti” gjerman kërkon Iscon, ja oferta e “çmendur”

Real Madrid e ka pranuar se nëse vjen një ofertë e mirë nga ndonjë klub për Iscon, ajo mundë ta shesë.

Dhe sipas “ESPN” është skuadra e Borusia Dortmund, ajo që ka shfaqur një interes konkret për lojtarin.

Dortmundi do të tentojë të bëjë goditjen e bujshme të kësaj merkatoje, edhe pse ngjan shumë e vështirë të ndodhi një gjë e tillë.

Pasi vetë lojtarin nuk dëshiron të largohet, duke u shprehur se kampionati gjerman nuk i përshtatet lojës së tij.

Related posts

E FUNDIT/ Maradona dërgohet në spital pasi pësoi hemoragji…

Delo.autor

Messi dhe Suarez së bashku kanë shënuar më shumë gola se 74 klube evropiane këtë sezon

Q.Autor

PEZULLIMI I KAMPIONATIT PAS DHUNËS/ Gazmend Demi: Policia duhet të jetë në stadiume, nuk jemi…

Delo.autor

Leave a Comment