Futboll Seria A Sport

MUNGON VETËM ZYRTARIZMI/ Nicolo Barela zbarkon tek Inter për vizitat mjeksore

Mungon vetëm zyrtarizimi nga skuadra e Inter, Nicolo Barela, ditën e sotme  ka zbarkuar në Milano për të kryer vizitat mjekësore dhe për të firmosur kontratën.

Më parë Barela ka kryer vizitat mjekësore në Rozanno dhe në Milano do të bëjë të dytat dhe më vonë të firmosë.

Nicolo do të vij në formë në huazimi, me detyrim blerje nga skuadra e Inter.

Related posts

CARDIFF-CHELSEA/ “Vendasit” kalojnë në epërsi, shënon Camarasa

Delo.autor

KAPITULLI I DYTË “ÇËSHTJA ICARDI” VAZHDON/ Marotta nuk duron: Mjaft më me gjithë…

Delo.autor

Besimtari Messi: Zoti është me…

Sadik.Autor

Leave a Comment