Futboll Sport

“NA SILL…”/ Tifozët e Juventus kanë një kërkesë të veçantë për CR7-tën (VIDEO)

Cristiano Ronaldo mëngjesin e ditës së sotme është paraqitur JMedical, për t’iu nënshtruar testeve mjekësore. Portugezi u prit me brohoritje nga më shumë se 300 tifozë juventin.

Por tifozët e”Zonjës së Vjetër”, përveç autografeve dhe fotografive, i kanë kërkuar dhe diçka të tjetër CR7-tës. Në videon e hedhur po nga vetë klubi “bardhezi”, dëgjohen disa tifozë teksa i thonë yllit portugez” Na sillni Championsin”.

Trofeu i Champions League është një nga më të dëshiruarit për tifozët e Juventus, pasi ai trofe mungon për një kohë të gjatë qysh nga viti 1996-të.

Related posts

KAMPIONËT NUK FALIN/ Hoxha dhe Dita i japin tre pikë Skënderbeut në Gjirokastër

Isa.Autor

“KAM PARË SHERRE ME PISTOLETA, THIKA DHE SHISHE”/ Sulmuesi rikthehet te katalanasit: Jam rritur mes drogës e bandave

Delo.autor

E PAZAKONTË/ Pamje spektakolare nga Gjeorgjia, luhet futboll në kështjellë (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment