Futboll La Liga Sport

NUK BËN PJESË NË PLANET E TRAJNERIT FRANCEZ/ Zidane largohet nga Real Madrid, zbarkon tek…

Luca Zidane, djali i trajnerit Zinedine Zidane, është larguar nga Real Madrid.

Portieri i talentuar sezonin e ri do të veshë fanellën e Racing Santander e cila ka arritur marrëveshjen e huazimit me Real Madridin që zotëron kartonin e 21-vjeçarit.

Largimi i përkohshëm i 21-vjeçarit do të thotë se Thibaut Courtois dhe Keylor Navas do të jenë portierët kryesorë te “Los Blancos”.

Related posts

Ançeloti do Çeh e Sirigu, klubi zgjedh Berishën

Sadik.Autor

ZYRTARE/ Largohet mbrojtësi i Juventusit, transferohet në Katar

Bora Xhani

PRITET ZYRTARIZIMI I AKORDIT/ Tifozët e Boca Juniors i bëjnë një pritje fantastike De Rossit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment