Futboll Sport

SURPRIZË NË KONFERENCË/ Jurgen Klopp përqafon sozinë e tij (VIDEO)

Një video e trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klop, me sozinë e tij, është duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

Gjermani shquhet për tipin e tij karizmatik, teksa është gjithmonë i gatshëm të dhurojë momente komike.

Pas ndeshjes miqësore kundër Dortmundit një pyetje speciale mbërriti nga salla e konferencave: “Ndoshta nuk do shihemi më, a mund të më japësh një përqafim?”

Kaq ka mjaftuar që Klop të shkojë ta përqafojë sozinë e tij, teksa u shpreh duke qeshur: “Kjo është ndoshta pyetja e dytë më gazmore që më është bërë ndonjëherë. Ti qenke sozia im”.

Related posts

“Plas” keq në Serbi, zjarr në stadium dhe tifozë të arrestuar…

Sadik.Autor

Merr fund pritja/ MILAN mëson datën për të luajtur ndeshjen e prapambetur me Genoan

Isa.Autor

MODELJA KROATE “BOMBASTIKE”/ I kujton Neymarit se çfarë ka humbur (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment