Futboll Sport

U FUT NË FUSHË SI ZËVENDËSUES/ Sulmuesi i vendasve ndëshkon Kukësin, ja goli (VIDEO)

Është zhbllokuar rezultati në sfidën ndërmjet Debrecenit dhe Kukësit e vlefshme për turin e parë eliminator në Europa League.

Në minutën e 54’ ishte skuadra Hungareze që kalon në avantazh me anë të sapofuturit në fushën e lojës, Haruna Garba.

Shikoni golin e tij ‘aksidental’:

Related posts

(FOTO) Njihuni me stadiumet më të jashtëzakonshëm në botë

Q.Autor

RUSI 2018/ Dybala: Argjentina mund ta fitojë Botërorin, sepse ka Leo Messin

Sadik.Autor

PO SHKËLQEN/ Ostende fiton, SHQIPTARËT e ftojnë GURIN tek FLAMURI KUQEZI (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment