Bundesliga Futboll Sport

DORTMUND-BAYERN MUNICH/ Alcacer “ndëshkon” kampionët e Bundesligas, ja goli (VIDEO)

Borussia Dortmund dhe Bayer Munich po përballen mbrëmjen e sotme midis tyre, për trofeun e Super Kupës së Gjermanisë.

Bavarezët’ kanë fituar kampionatin dhe Kupën e Gjermanisë, por luajnë sot ndaj ‘Verdhezinjëve’, të cilët zunë vendin e dytë gjatë edicionit të kaluar.

Skuadra e Dortmund ka arritur të zhbllokojë shfrat në minutën e 48 të takimit me anë të Alcacer.

Related posts

Italia, zbulohen 5 kandidatët dhe shanset e tyre për pankinën azzurre

Sadik.Autor

DEKLARATA BOMBË/ Khabib: Gati të PAJTOHEM me McGregor, por preferoj të dueloj ndaj…

Isa.Autor

“AGJENTI MË THA SE…”/ Stam zbulon ditën kur Ferguson e largoi nga “Djajtë e Kuq”

Delo.autor

Leave a Comment