Bundesliga Futboll Sport

DORTMUND-BAYERN MUNICH/ Shikoni daljen e “çmendur” të Neuer, ja dalja me fat (VIDEO)

Fat me centimetra, kështu mund të quhet dalja e Manuel Neuer në një kundërsulm të shpejtë të Dortmund.

Paco Alcacer mori një top pak pas mesit të fushës dhe teksa po bëhej gati të vraponte drejt portës, pa se para tij ishte vërsulur Manuel Neuer dhe goditi menjëherë. Për fatin e portierit gjerman topi nuk shkoi në kuadratin e portës, pavarësisht se Alaba e ndoqi nga pas, vështirë se do e evitonte golin.

Related posts

Lajm “bombë” nga Italia/ Ja cili është klubi i vetëm që mund ta transferojë Savic

Isa.Autor

FENOMENAL EDHE NË STËRVITJE/ Shikoni si Messi turpëron gazetarin nga 50 metra larg

Sadik.Autor

INTERI DHE NAPOLI/ Ja sa kanë fituar nga Champions dhe sa i kushton eliminimi

Isa.Autor

Leave a Comment