Futboll Seria A Sport

E BUJSHME NGA ITALIA/ Icardi ka ende një shpresë të fundit tek Inter, nëse…

Mauro Icardi dhe e ardhmja e tij. Një rebus që nuk është shkrirë ende. As nga futbollisti argjentinas dhe as nga klubi i Inter, që duhet ende të gjejë një marrëveshje me një nga skuadrat e interesuara për sulmuesin.

Në këtë moment, sipas raportimeve të “Sky Sport”, në të vërtetë janë vetëm dy skuadrat e interesuara seriozisht për Icardin, Napoli dhe Roma, sepse Juventus nuk ka formuluar ende një ofertë konkrete, për shkak se bardhezinjtë nuk kanë realizuar shitjet e pretenduara.

Ndërkohë, Icardi vijon të kultivojë një shpresë të fundit që quhet Inter. Sipas asaj që pretendon “Sky Sport”, Icardi është ende i bindur se Inter mundet ende të vendosë të besojë tek ai… në rast se do të dështonte transferimi i Dzekos.

Related posts

“JEMI TREGUAR TË QARTË”/ Marotta sqaron: Icardi? Kur të mbyllet merkato…

Delo.autor

“LEWANDOWSKI E MERITONTE ÇMIMIN “THE BEST FIFA”/ Mesfushori Kroos: Messi nuk duhej përfshirë as në top-3 sepse…

Delo.autor

Maradona: Me këtë Argjentinë, Messi është si një karrocë dore në kalldrëm…

Isa.Autor

Leave a Comment