Bundesliga Futboll Sport

E PABESUESHME NGA GJERMANIA/ Shikoni si Alcacer realizon një “perlë” nga goditja e dënimit (VIDEO)

Dormund arriti të fitonte me shumë lehtësi ndaj Uerdingen në kupën e Gjermanisë. Dy golat e këtij takimi u realizuan nga Reus dhe Alcacer duke ia dhuruar fitoren 2-0 Dortmundit.

Goli i Alcacer ishte një ‘perlë’, me anë të një goditje dënimi, ashtu siç vazhdimisht Lionel Messi shënon me Barcelonën.

Related posts

NGA 35 MILIARDË TEK TEK DROGA/ Jonathan Bachini: Luaja me Roberto Baggion, tashmë jam….

Delo.autor

GRABITJE ME SHOTGAN DHE HANXHAR/ Përfundojnë në spital dy vëllezërit e futbollistëve së kombëtares (FOTO)

Delo.autor

“SFIDA E SHISHES” PO ÇMEND RRJETIN/ Hysaj jep spektakël dhe e çon në tjetër nivel (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment