Gossip

FESTON DITËLINDJEN/ Hygerta Sako poston poza nga pushimet: Ndihem 24 vjeçe dhe… (FOTO)

Moderatorja sportive Hygerta Sako, ka festuar ditëlindjen e saj të 42-të ditën e djeshme.

hygerta

Përmes postimeve në rrjetet sociale, moderatorja ka ndarë me fansat në “Instagram” nga dita e saj e veçantë.

hygerta 1

“Nuk jam e lumtur që bëra 42, por jam e lumtur se ndihem si 24 dhe e dashuruar”, shkruan ajo në instastori.

hygerta 3

Nga postimet duket se ajo po kalon pushimet në Vlorë dhe duket në një formë të mirë dhe mjaft e lumtur në këto ditë vere.

hygerrta 5

Hygerta2

hYGERTA SAKO

Related posts

PASI U LIDH ME 20 VJEÇAREN/ Bosi i Formula 1 kapet “mat” me ish-gruan në hotel

bora.autor

DIMRI NUK KA ARDHUR ENDE/ E dashura e Martinez ndez Instagramin (FOTO)

Isa.Autor

MERR FUND DILEMA/ Dorë për dore me ALBANIN, ÇILJETA tregon UNAZËN dhe premton se…(FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment