Gossip

ËSHTË TIFOZE E “ZJARRTË” E MILAN/ Bukuroshja SUPER SEKSI suprizon fansat me poza “HOT” (FOTO)

Me profesion modele, Elisa De Panicis Agnelli njihet edhe si një tifoze e zjarrtë e Milanit. Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbështeturi kuqezinjtë dhe në sezonin e ri pritet ta ndjekë shpesh nga shkallët skuadrën e Giampaolos. Elisa është një divë e vërtetë në Instagram pasi ka rreth 1 milionë ndjekës mes tyre shumë tifozë të Milanit të cilët i surprizon me fotot hot.

Related posts

Njihuni me 22-vjeçaren Bakhar që sfidon Cristiano Ronaldon “për format” e tij (FOTO)

Sadik.Autor

ËSHTË TIFOZE E “ZJARRTË” E ROMËS/ Bukuroshja super seksi ekspozon të pasmet në “Instagram” (FOTO)

Delo.autor

SKANDALI/ FELAINI i shkruan bjondes SEKSI, ja çfarë i bën i dashuri i saj…(FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment