Europa League Futboll Sport

HIDHET SHORTI NË EUROPA LEAGUE/ Ja kundërshtarët e Lazios së Strakoshës

Në Monaco po hidhet shorti për fazën e grupeve në Europa League.

Fati i goglave ka vendosur që Lazio e Strakoshës të pozicionohet në Grupin E, ku do të përballet skuadra: Celtic, Renais.

Kujtojmë që ndeshjet e para do të zhvillohen më 19 shtator, ndërsa ato të dyta pas dy javësh pikërisht më 3 tetor.

Related posts

Pas Tiranës, Uefa dënon edhe një tjetër klub të njohur

Sadik.Autor

LËSHOHET “BOMBA” NË MERKATO/ Interi dhe Barcelona me ide të “çmendur”, shkëmbejnë yjet…

Delo.autor

Flet Ronaldo: Champions, Neymar e deri te tërheqja nga futbolli!

Sadik.Autor

Leave a Comment