Europa League Futboll Sport

HIDHET SHORTI EUROPA LEAGUE/ Arsenal pjesë e Grupit F, ja kundërshtarët…

Në Monaco po hidhet shorti për fazën e grupeve në Europa League.

Arsenali është pjesë e Grupit F, ku do të përballet skuadra: Frankfurt (GER), Standard Liège (BEL) dhe Vitória SC (POR).

Kujtojmë që ndeshjet e para do të zhvillohen më 19 shtator, ndërsa ato të dyta pas dy javësh pikërisht më 3 tetor.

Related posts

NUK I PRANON VETES NJË “DATË SKADENCE”/ Buffon drejt sezonit të 25-të në elitën europiane, ja ëndrra e tij

Delo.autor

FLET KIELINI/ Kapiteni tregon lojtarin vendimtar për Juventusin, nuk është Ronaldo por…

Isa.Autor

Akuzohet për gjuajtje me shishe gjatë një sherri në disko, Vidal rrezikon 10 vite burg

Sadik.Autor

Leave a Comment