Futboll Premier League Sport

I JASHTËZAKONSHËM/ Mane kalon Liverpoolin në avantazh me një silurë, ja “magjia” (VIDEO)

Liverpooli ka gjetur golin e avantazhit në minutën e fundit të kohës shtesë në pjesën e parë. Sulmuesi Sadio Mane ka pushuar topin në rrjetën e Southampton-it në minutën e 45’+1′ për 0-1.

Afrikani ka marrë një pasim brenda zone dhe me një goditje diagonal e ka pushuar në trekëndësh duke i dhënë avantazhin “Redsave”. Momentalisht, sulmuesi më në formë i Europës!

Related posts

PAS FITORES NDAJ TURQISË PËR “EURO 2020″/ Mancini: Kanë mbetur dhe 6 ndeshje deri në finalen e Wembley-t

Delo.autor

Shkëndija merr lajmin e rëndësishëm për ndeshjen me Salzburg, UEFA vendos për MICIN

Isa.Autor

KISHIN 9 VITE SË BASHKU/ Ish-gruaja e Buffon flet për herë të parë për tradhtinë: E mora vesh në radio… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment