Futboll Sport

“KA SHPENZUAR SHUMË NË MERKATO”/ Mourinho beson: Ky klub mund të fitojë Championsin

Jose Mourinho beson që Atletico Madrid këtë sezon mund të fitojë çdo titull të mundshëm, madje edhe Champions Leaguen.

Ish-trajneri i Real Madridit nënvizon se klubi i Simeones ka shpenzuar shumë në merkato duke u përforcuar në çdo repart të fushës.

“Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme për të luftuar për Ligën e Kampionëve dhe La Liga. Është e qartë se Barcelona dhe Reali do të shpenzojnë shumë para, sepse janë në nivel të lartë. Në vitet e fundit nuk kanë harxhuar shumë para. Është koha që Atletico të tregojë vetën dhe të fitojë çdo trofe të mundshëm”, deklaroi ai.

Related posts

“NA LA PA MEND”/ Modelja SEKSI “TËRBON” fansat në Instagram (FOTO)

Isa.Autor

MAYWEATHER KA NJË “SËMUNJDE”/ Përsëri poston VIDEO me miliona dollarë

Delo.autor

Pas vendimit të KAS për Skënderbeun, vjen reagimi i parë: Fitore me gjak

Sadik.Autor

Leave a Comment