Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Manchester City-Brighton. Rezultati 4-0

Po luhet ndeshja e orës 16:00 mes Manchester Cityt dhe Brighton.

 

MINUTA E 79/ Manchester City shënon golin e katërt falë Bernardo Silva.

MINUTA E 55/ Manchester City shënon golin e tretë falë Sergio Aguero.

LIVE/ Manchester City – Brighton 4-0

NIS PJESA E DYTË

***

MBYLLET PJESA E PARË

MINUTA E 43/ Manchester City dyfishon shifrat me golin e shënuar nga

MINUTA E 2/ Manchester City kalon në avantazh ndaj me golin e shënuar nga Kevin De Bruyne.

LIVE/ Manchester City – Brighton 2-0

Related posts

Partizani shpreson në kualifikim, gjyqtarë anglez për sfidën në Slloveni

Isa.Autor

ËSHTË KAMPIONE E VETME OLIMPIKE E KOSOVËS/ Xhudistja Kelmendi flet për arsyen pse s’iu vendos statuja në Prishtinë

Delo.autor

ELIMINIMI NGA CHAMPIONS/ Legjenda e Inter akuzon Conten: Të stërvitësh këmbët është mirë, por…

Delo.autor

Leave a Comment