Futboll Premier League Sport

MANCHESTER UNITED-CHELSEA/ Shënohet me penallti goli i parë në supersfidën angleze, ja “perla” e Rashford (VIDEO)

Në “Old Trafford” po luhet ndeshja kryesore e javës së parë të Premierligës mes Manchester United dhe Chelseat.

Në minutën e 18-të Rashford shënon me penallti, duke kaluar Manchester United në avantazh.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Atletico Madrid-Juventus. Rezultati 0-1

Delo.autor

U ndëshkua me kartona për baste, 6 vite pezullim mbrojtësit anglez

Sadik.Autor

MERR FUND DILEMA/ Zbulohet plani i BARCELONËS për POGBAN, do firmosi në…

Isa.Autor

Leave a Comment