Futboll Seria A Sport

MILAN-BRESCIA/ Trajneri Giampaolo kërkon fitoren parë (FORMACIONET ZYRTARE)

Sot në orën 18:00 Milani pret në “San Siro” klubin e Brescias në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Serie A.

Skuadra e drejtuar nga Marco Giampaolo ka humbur takimin e parë ndaj Udineses dhe dëshiron tri pikët e para të këtij sezoni në këtë takim.

Ja formacionet zyrtare:

Image

Related posts

“GODITJA E PARË PËR TË ARDHMEN”/ Marrëveshje e KRYER, Interi siguron YLLIN e Atleticos (FOTO)

bora.autor

“MALLKIMI” VAZHDON/ Sukaj e Flamurtari zhysin bardheblutë

Delo.autor

Ndalet Barcelona, Getafe një ‘kockë e fortë’ për katalanasit

Q.Autor

Leave a Comment