Futboll Sport

MODELJA KROATE “BOMBASTIKE”/ I kujton Neymarit se çfarë ka humbur (FOTO)

Modelja e njohur kroate, Soraja Vuçeliç ka liruar privatësinë në Instagramin e saj, duke bërë të mundur që fansat të shohin të gjitha fotot dhe videot që ajo poston rregullisht.

33-vjeçarja shpërthyese u bë e njohur për një lidhje të shkurtër që kaloi me brazilianin Neymar, ndërsa me fotot e fundit ka dashur t’i tregojë atij se çfarë ka humbur, duke nxjerrë në pah të gjitha asetet fizike.

Related posts

REZULTOI POZITIV ME KORONAVIRUS/ “The Sun” zbulon se si mund të jetë infektuar Salah me COVID-19

Delo.autor

NUK KA RINOVUAR ENDE ME BARCELONËN/ Inter futet në garë me Juventus për futbollistin “katalanas”…

Delo.autor

Strakosha për mediat italiane është një i “papunë”, shqiptari shkëlqen tek Lazio

Isa.Autor

Leave a Comment