Futboll Gossip Sport

NJË TJETËR “BLERJE” E RËNDËSISHME/ Xhorxhia Venturini, një tjetër seks-bombë në programin “Tiki Taka” (FOTO)

Pas konfirmimit të Vanada Narës, programi sportiv “Tiki Taka” bën një tjetër “blerje” të rëndësishme. Bëhet fjalë për modelen seksi Xhorxhia Venturini që do të jetë e pranishme në edicionin 2019-2020 të emisionit sportiv italian në “Mediaset”.
2

Modelja 36-vjeçare njihet për fizikun e saj të jashtëzakonshëm dhe pritet t’i japë edhe më shumë bukuri studios së bashku me Vandën.

6 5 4 3 1

Related posts

“NJË GJË ËSHTË E SIGURTË”/ Guardiola: Këto dy skuadra nuk do t’i drejtoj kurrë!

Delo.autor

(FOTO) Valentina Vignali, çfarë dhurate fansave për Krishtlindje!

Q.Autor

KUPA E BOTËS/ Zhbllokohen shifrat në ndeshjen Egjipt- Arabia Saudite

Sadik.Autor

Leave a Comment