Futboll Sport

PAK DITË PASI U PAJTUA ME GRUAN/ Wayne Rooney kapet “MAT” me dashnoren (FOTO)

Ditën e djeshme në të gjitha mediat po bëjnë bujë disa foto të futbollistit të njohur, Wayne Rooney, me një femër tjetër. Pasi ai dhe skuadra e tij festuan deri në orët e para të mëngjesit, ai është fotografuar nga paparazit teksa shihej duke qeshur dhe duke hyrë në një hotel me një femër brune.

33-vjeçari është i martuar dhe baba i 4 djemve dhe së fundmi ka rregulluar martesën me bashkëshorten e tij. Ai i premtoi asaj se do të linte skuadrën në Amerikë dhe do të kthehej në Angli ku dhe jeton familja e tij.

Mirëpo, pas këtyre fotove duket se gjërat mes tyre do të përkeqësohen pasi Rooney dhe brunja misterioze janë kapur në moment private gjatë daljes së tyre nga klubi.

Related posts

E BUJSHME NGA ANGLIA/ Merret vendimi, ja kur fillon sezon i ri i Premier League

Delo.autor

SHQIPËRI-MOLDAVI/ Dyshja Roshi-Cikalleshi kalojnë KUQEZITË në avantazh, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

Bayerni barazon rezultatin ndaj Monchengladbach

Sadik.Autor

Leave a Comment