Futboll Seria A Sport

Kushton 160 milionë euro/ Ronaldo hap derën e vilës luksoze për kamerat (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ka pranuar të fusë një kamera televizive në shtëpinë e tij luksoze. Plot 160 milionë euro ka kushtuar kjo rezidencë e yllit portugez të futbollit, që ditën e djeshme u prezantua si lojtar i Juventusit për katër sezonet e ardhshme.

Vetë pesë herë fituesi i “Topit të Artë” e ka pritur kamerën e “Millionaire Homes” te dera, duke bërë ciceronin sqarues për gjithçka, që përbën strehën jashtëzakonisht komode e luksoze të tij.

Ronaldo takes fans on a tour of his house

Luxury Home $165 Million Ronaldo takes fans on a tour of his house Millionaire Homes

Gepostet von Millionaire Homes am Samstag, 23. Juni 2018

Related posts

Analiza nga Murinjo/ Anglinë e mundi karakteri kroat, duhet të qajë dhe të qeshë

Isa.Autor

E BUJSHME NGA ANGLIA/ Manchester United ofron 15 milionë euro për talentin shqiptar…

Delo.autor

Coutinho kalon një 24 orësh për t’u harruar në Barcelonë

Q.Autor

Leave a Comment