Futboll Seria A Sport

PAS GODITJES SË FUNDIT ME LUKAKUN/ “Rilind” Interi i trajnerit Conte, ja formacioni për sezonin e ri

Skuadra e Interit pas goditjes së fundit në merkato të Romelu Lukakut, por pret që të nënshkruaj dhe me Edin Dzkon për të marrë formë komplet si skuadër.

Më poshtë ne do t’iu paraqesim dhe formacionin e Antonio Contes për sezonin e ardhshëm, me transferimet e reja të kryera.

Godin në mbrojtje, Barella dhe Sensi në mesfushë, Lazaro në krahun e djathtë dhe Lukaku në sulm, në pritje për Dzekon

Related posts

E BUJSHME/ Inzagi drejt largimit, De Biazi në listën e KLUBIT TË SHQIPONJAVE

Isa.Autor

FOTO/ Karikatura e ditës: Ronaldo i mbuluar me gjak

Q.Autor

PAS LARGIMIT TË EGBO/ Ish-kapiteni i Tiranës favorit për të marrë drejtimin e “bardhebluve”

Delo.autor

Leave a Comment