Futboll Kosova Sport

PAS ZBARKIMIT NË PRISHTINË/ Paolo Maldini “nënshkruan” me Kombëtaren e Kosovës

Në mikpritjen që i është zhvilluar ekipit të Milanit,  zyrtarët e Federatës së Futbollist të Kosovës kanë nderuar legjendën e Milanit Paolo Maldinin, me një fanellë të Kombëtares së Kosovës.

51-vjeçarit i është dhuruar fanella e “Dardanëve” me numrin 3, i njëjti numër që legjenda ka mbajtur si me Milanin ashtu edhe me përfaqësuesen italiane të futbollit.

Related posts

I DHA FUND FUTBOLLIT NË 2018/ Legjenda Totti: Në tregun e sotëm do të vleja 200 milion euro

Delo.autor

LIVE/ PSV shtang Interin, zikaltrit momentalisht jashtë. Liverpooli i merr vendin Napolit (VIDEO)

Isa.Autor

Topi i Artë, Messi dhe tre goditjet për Realin/ 7 frazat e Ronaldos që nuk duhen HUMBUR

Sadik.Autor

Leave a Comment