Futboll Seria A Sport

PO NDJEK GJURMËT E TË ATIT/ Djali i Igli Tares i bashkohet ekipit të…

Etien Tare djali i ish- futbollistit të kombëtares Igli Tare, po ndjek gjurmët e babait të tij.

Sipas ‘Laziopress’ ai do të jetë pjesë e primaverave të Lazios për sezonin e ardhshëm.

Etieni do të angazhohet mes U-17 dhe primaverave tek Lazio, dhe njësoji si babai i tij luan si një sulmues.

Tashmë i mbetet djaloshit që të tregoji veten, dhe të bindi trajnerin Leonardo Menkini që ta marri përfundimisht tek primaverat.

Image

Related posts

Merkato e janarit/ Tifozët e Real Madridit zgjedhin sulmuesin që duhet të blejë presidenti Perez

Q.Autor

Kupa e Shqipërisë në peshëngritje, ja fituesit e 2018-ës

Sadik.Autor

EKSKLUZIVE/ FAGU: Tirana vuan nga menaxhimi i keq. Ja pse kemi probleme me stadiumet

Isa.Autor

Leave a Comment