Futboll Seria A Sport

QËNDRIMI NË STOLIN REZERVË NDEZ SPEKULIMET/ Dybala drejt transferimit tek PSG, nëse ndodh kjo gjë

Paulo Dybala është në prag të largimit nga Juventusi.

Qëndrimi në stolin rezervë gjatë gjithë duelit kundër Parmës ka ndezur spekulimet për shitjen e Dybalas në ditët e fundit të merkatos së verës.

Por, largimi i tij nga Juventus është i lidhur me fatin e Neymarit në PSG.

Nëse braziliani largohet nga “Parc des Princes”, klubi i pasur francez mund ta transferojë Dybalan për 80 milionë euro por nuk përjashtohet edhe mundësia e huazimit me të drejtë blerjen e tij.

Related posts

INSISTON BARCELONA/ Katalanasit bëjnë tjetër ofertë për mesfushorin brazilian

Isa.Autor

ZBULOHET FANELLA E TRETË TEK INTER/ Një homazh për triumfin e 22 viteve më parë (FOTO)

Delo.autor

E ARDHMJA E GRIEZMANN TEK BARCELONA/ Umtiti zbulon: Ylli do të ishte i lumtur dhe i suksesshëm nëse…

Delo.autor

Leave a Comment