Futboll Premier League Sport

SKANDAL PAS SUPERKUPËS/ Sherr masiv mes tifozëve të Cityt dhe “Të Kuqve”, bëhet virale (VIDEO)

Një sherr i madh ka ndodhur mes tifozëve të Manchester Cityt dhe të Liverpoolit, të cilët janë kapur mes tyre në një tren të Londrës, rrugës për në “Wembley”.

Në një video, e cila qarkullon në rrjetet sociale, shihet se tifozët kanë shkëmbyer grushte mes tyre të paktën 1 minutë.

Gjithashtu në një moment një prej tifozëve ka thyer një shishe birre në kokën e një tifozi tjetër.

Në këtë incident ishin afërsisht 10-15 veta, ndërkohë të pranishmit ishin të pamundur të ndërhynin në një sherr të tillë.

Related posts

SFIDA NDAJ “DURRSAKËVE”/ Daja provon Damçevskin në qendër të mbrojtjes. Ja formacioni i mundshëm…

Delo.autor

JUVENTUS-FIORENTINA/ E pabesueshme, Cuadrado ndëshkon rivalët me një SUPER GOL (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME NGA SPANJA/ PSG e gatshme të rrezikojë: Mbappe, falas tek Real Madrid

Delo.autor

Leave a Comment