Futboll Premier League Sport

SUPERKUPA E EUROPËS/ Sadio Mane optimist: Stambolli është fusha me fat për ne…

Sadio Mane është optimist se “Të Kuqtë” do të triumfojnë përballë Chelsea-t në sfidën për Superkupën e Europës.

Sulmuesi i Liverpool beson se Stambolli është një fushë me fat për ekipin e tij.

“Shpresojmë të fitojmë nesër. Stambolli është me fat për ne dhe do të bëjmë që ai të vazhdojë të jetë një qytet i tillë për Liverpool. Kam parë ndeshjen e Chelsea në Premier League, dhe pavarësisht rezultatit, kanë krijuar shumë raste për gol. Janë një skuadër e mirë, por ne do të bëjmë maksimumin për të fituar”, deklaroi Mane.

Related posts

Vendimi i jetës, goli më i bukur, ushqimi i preferuar…, rrëfehet Leo Messi

Sadik.Autor

E ARDHMJA E VETERANIT NË DILEMË/ “SuperGigi” e ndan mendjen, ja si do të veprojë me Juventusin

Delo.autor

RRËFIMI PREKËS/ Leo nuk më tha kurrë pse e donte aq shumë PARTIZANIN, lojtari i preferuar ishte…

Isa.Autor

Leave a Comment