Futboll Gossip Sport

THANË BIR K*RVE PËR NEYMAR/ Motra e brazilianit reagon e acaruar: Ju…

Neymar është kthyer në një çështje në Paris dhe tashmë është i padëshiruar nga tifozeria parisiene.

Në ndeshjen e parë të kampionatit, tifozeria e PSG-së ka kënduar në kor këngë kundër brazilianit, duke e konsideruar edhe bir ku**e madje, duke ia kënduar në gjuhën e tij që ta kuptojë më mirë.

Pas kësaj, ka reaguar motra e brazilianit e cila nëpërmjet një postimi në “Twitter”, ka paralajmëruar tifozerinë e PSG-së se pa Neymarin nuk do të fitojnë asgjë.

Related posts

Salah nuk duron më shumë se 10 minuta, ndëshkohet Manchester City në ‘Anfield’ (Video)

Sadik.Autor

E BUJSHME NGA SPANJA/ Real Madrid mendon akoma të transferojë yllin holandez…

Delo.autor

Ish-mesfushori​, Deco: Ronaldinho do të jetë gjithmonë më i miri

Isa.Autor

Leave a Comment