Futboll Kategoria Superiore Sport

TJETËR LARGIM TEK KUKËSI/ Mbrojtësi Cuculi i jep lamtumirën “verilindorëve”, nis bisedimet me…

Ardian Cuculi nuk është më një lojtar i Kukësit. Mbrojtësi përmes një postimi në rrjetet sociale i ka dhënë lamtumirën skuadrës verilindore dhe është gati për në aventurë të re.

“Faleminderit Kukësi, ishte kënaqësi të vesh fanellën tuaj”, shkruan Cuculi

Largimi i tij ka disa ditë që përflitet, dhe Cuculi është në bisedime me klubet në Kosovë.

Si fillim ishte Prishtina skuadra që po bisedonte me të, por çdo gjë mbeti në kuadër të bisedimeve.

Tashmë është Drita klubi, i cili kërkon lojtarin dhe sipas mediave kosovare kanë gjetur akordin.

cuculi

/PANORAMASPORT.AL/

Related posts

“KISHTE PRITSHMËRI DHE PRESION TË MADH”/ “Fenomeni”: Ja kush më bindi të kaloj te Real Madrid

Delo.autor

DEL E VËRTETA/ Aksidenti tragjik në Leister, ZBULOHET SHKAKU i rrëzimit të helikopterit (DETAJE)

Isa.Autor

ZYRTARE/ Lista e Kosovës për ndeshjet ndaj Shqipërisë dhe Bregut të Fildishtë

Sadik.Autor

Leave a Comment