Gossip

VAZHDON TË MAHNISË FANSAT E SAJ/ Wanda Nara nxjerr të pasmet “bombastike” (FOTO)

Wanda Nara vazhdon të mahnitë fansat e saj.

Guraja dhe njëkohësisht menaxherja e Mauro Icardi-t ka postuar një tjetër fotografi të nxehtë në Instagram, duke çmendur ndjekësit e saj.

Bukuroshja argjentinase shfaqet me gjithë shkëlqimin e saj në krah të bashkëshortit.

 

Related posts

Njihuni me ish të dashurën seksi që futbollisti i njohur e tradhtonte

Isa.Autor

MESSI APO RONALDO? Modelja seksi i do të dy së bashku… (FOTO)

Delo.autor

Maradona në stadium me të dashurën 27-vjeçare, edhe pse mjekët… (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment