Futboll Gossip Sport

Dua Lipa “kuqezi”, bën parashikimin para finales: Me rezultatin 3-2 fiton…(VIDEO)

Dua Lipa do të performojë ditën e nesërme në ceremoninë hapëse të finales së Champions League. Këngëtarja me origjinë shqiptare, ka dhënë sot edhe një parashikim se kush e fiton trofeun, ditën e nesërme.

“Përshëndetje. Unë jam Dua Lipa, dhe parashikimi im për nesër është 3-2, për Liverpulin” – thotë këngëtarja në faqen zyrtare të UEFA-s, teksa duket në një veshje kuqezi.

Related posts

BARAZIMI NDAJ SPANJËS PËR “EURO 2020″/ Portieri i Suedisë: Kjo pikë merr kuptim nëse vazhdojmë kështu dhe…

Delo.autor

ÇUDIA NË SERIE A/ Katër ekipet pretendente për titull mbeten njëherësh pa trajner

Delo.autor

Barazimi ndaj Udineses, Gattuso: Jam i lumtur edhe pse nuk fituam

Q.Autor

Leave a Comment