Futboll Gossip Sport

AKUZOI NEYMAR PËR PËRDHUNIM/ Modelja nën akuzë për shantazh

Policia braziliane ka ngritur padi kundër një modeleje e cila kishte akuzuar yllin e futbollit, Neymar, se e kishte përdhunuar në një hotel në Paris. Modelja tani akuzohet për shantazh.

Najila Trindade the ish bashkëshorti i saj, Estivens Alves, janë akuzuar se kanë mashtruar gjykatën me qëllim për të zhvatur sulmuesin e Brazilit.

Neymar i kishte kundërshtuar të gjitha akuzat duke këmbëngulur se marrëdhënia e tyre kishte qenë me pëlqimin e të dyve. Ai postoi një video ku tergonte bisedat e tij në Whatsapp me vajzën, të cilës i kishte paguar udhëtimin për në Francë dhe kishin kryer marrëdhënie para se ajo të kthehej në Brazil.

Vajza, nga ana e saj, nxori një video ku ajo dhe Naymar dukeshin duke u grindur.Çështja u bë aq e madhe sa Brazili luajti në Kupën e Amerikës pa sulmuesin e tyre, i cili është gjithashtu një nga lojtarët më të kushtueshëm në botë.

Policia e mbylli çështjen për mungesë provash.  Neymar, një nga lojtarët më të shtrenjtë në botë, u çlirua nga të gjitha akuzat.

  

Related posts

“KAKA I RI”/ PAQUETA flet për herë të parë si “djall”: I lumtur dhe entuziast

Isa.Autor

LËSHOHET “BOMBA” NGA FRANCA/ Ky lojtar është rrugës tek Real Madridi për tre arsye

Delo.autor

Nuremberg ngjitet në ‘Bundesligë’ pas 4 sezonesh… (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment