Futboll La Liga Sport

MË MODEST SE KURRË/ Shpërthen Messi: Te Barcelona nuk komandoj unë, por kur më pyesin…

Lionel Messi ka dalë më në fund hapur në lidhje me akuzat që shpesh kanë shigjetuar numrin “10” të Barcelonas, sa i përket merkatos dhe futbollistëve që duhet të transferohen ose jo në Katalonja, duke ditur se ai që jep “dritën jeshile” të fundit është pikërisht kapiteni!

“Mjaft me këto! Në dhomat e zhveshjes, na kërkohet opinion dhe unë e jap mendimin tim për këtë apo atë futbollist, por nuk komandoj apo vendos unë! Mendoj vetëm të bëj mirë në fushë, si të gjithë ne!”.

Related posts

ZHDUKJA E EMILIANO SALA/ Mesazhi drithërues i menaxherit: Po të mos ishe futbollist, nuk do të na interesoje

Delo.autor

Modric te Interi/ Nuk do ta besoni sa ka shkuar koeficienti i transferimit të bujshëm

Isa.Autor

LOJTARI MË I MIRË NË BOTË/ Kjo video që vërteton se MESSI është JASHTËTOKSOR

Isa.Autor

Leave a Comment