Futboll Premier League Sport

BLLOKIMI NË MERKATO PËR 2 SEZONE/ Sinjale pozitive nga CAS-i për uljen e dënimit të klubit të Premier…

Në shtëpinë e Chelseat ka optimizëm për uljen e dënimit të marrë nga FIFA për bllokimin e merkatos për 2 sesione.

Drejtuesit e Bluve të Londrës e kanë apeluar dënimin në Komisionin e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë dhe sinjalet për një ulje të dënimit me vetëm një sesion, atë të verës së këtij viti që është shlyer nga Chelsea, janë pozitive.

Kjo për faktin se nga sa raportojnë mediat angleze drejtuesit e Chelseat kanë nisur kontaktet me agjentë të ndryshëm futbollistësh, të cilët dëshirojnë t’i afrojnë në merkaton e janarit dhe për këtë ata me siguri kanë marrë sinjale pozitive nga CAS për uljen e dënimit.

Related posts

KALIMI I MUNDSHËM TEK GALAKTIKËT/ Lopetegui: Neymar dhe Mbappe janë fantastikë, por nuk më…

Isa.Autor

FORMULA 1/ Ferrari i jep fund agjërimit, Leclerc merr fitoren e parë në Belgjikë (VIDEO)

Delo.autor

REALI NË FESTË/ Lopetegui e fillon si Zidane dhe Mourinho, kur ata fitonin La Ligan

Isa.Autor

Leave a Comment